Uzticama kraušanas tehnika no autokrāvēja izgudrotāja - CLARK

Ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi celšanas tehnikas ražošanas biznesā Clark ir viens no pasaules vadošajiem iekšējo loģistikas tehnoloģiju piegādātājiem. Clark zīmols ir sinonīms mūsdienīgam un izturīgam produktu dizainam, uz nākotni vērstai un pārdomātai tehnoloģija. Clark izstrādājumos joprojām ir iespējami vairāk metāla un tikai tik daudz sintētisko materiālu, cik nepieciešams. Clark piedāvā izcilu cenas, kvalitātes, un veiktspējas attiecību. CLARK piedāvā visu nepieciešamo noliktavas aprīkojumu iekšējās loģistikas nodrošināšanai, kā arī auto iekrāvējus ar elektrisko piedziņu vai darbināmus dīzeļdegvieli vai LPG.

Noliktavas aprīkojums

CLARK Elektriskie palešu ratiņi ar Li-ion bateriju

Modeļi ar celtspēja no 1200 – 2000 kg. Nodrošina vienmērīgu, drošu preču horizontālu pārvietošanu nelielos attālumos, nepielietojot fizisku spēku. Piemērots darbam preču izplatīšanā, ražošanā vai noliktavās, tirdzniecībā vai loģistikā. Palešu ratiņi pārsteidz ar precīzu manevrēšanas spēju. Pateicoties litija jonu akumulatoram, uzlādi iespējams veikt jebkurā no darba brīvajā brīdī. Tas nozīmē, ka iespējams pagarināt ratiņu darbības laiku nekaitējot akumulatoram. Neatkarīgi no tā, vai meklējat gājēju palešu ratiņus vai palešu ratiņus ar vadītāja platformu lielākiem attālumiem, Clark piedāvā atbilstošo modeli plašam pielietojumam.

Elektriskie palešu ratiņi - krautņotāji

CLARK piedāvā krautņotājus ar kravnesību no 1000 līdz 2000 kg, ar celšanas augstumu līdz 5,8m (modelim PSX16). Piemēroti darbam noliktavās rūpniecībā, tirdzniecībā vai loģistikā. Arī šaurās ejās un koridoros bez pūlēm iespējams pārvietot līdz divām tonnām kravas. Turklāt, modelis WSXD20 ir universāls transporta līdzeklis, kas apvieno palešu ratiņu un krautņtāja īpašības vienā. Celšanas augstums 3600mm. Iespējams izmantojot divstāvu funkciju, tā vienlaikus pārvietojot divas eiro paletes, kas ievērojami paaugstina ražību. CLARK piedāvās atbilstošāko elektrisko krautņotāju modeli atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Krautņotāji ar izbīdāmu mastu (Reach Truck) (dubulta masta dziļuma iekrāvēji)

CLARK piedāvā industriālos krautņotājus ar izbīdāmu mastu ar celtspēju no 1400 līdz 1600 kg. Jaudīgi maiņstrāvas motori nodrošina uzticamu un klusu darbību. Bremžu reģenerācijas tehnoloģija, kad tiek atlaists gāzes pedālis, mainīts braukšanas virziens vai iedarbināta darba bremze, atjauno akumulatora enerģiju. Krautņotāji ar izbīdāmu mastu var sasniegt pacelšanas augstumu līdz pat 10,5 metriem. Pateicoties 360 ° un 180 ° stūrēšanai, iespējams perfekti manevrēt starp šaurām plauktu ejām. Ātra akumulatora nomaiņa no sāniem dod iespēju krautņotāju izmantot darbam vairāku maiņu režīmā. Papildu funkcijas nodrošina iekrāvēja pielāgošanu individuālām prasībām.

Operatora un kravas celšanas/pārvietošanas platforma COP1.

Piemērota ātram un drošam darbam augstumā. COP1 daudzfunkcionālā iekārta piemērota ne tikai ātrai un efektīvi preču novietošanai/paņemšanai augstumā novietotos plauktos, bet izmantojama arī kā mobilas kāpnes vai darba platforma. COP1 ir ideāls palīgs vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības noliktavās, loģistikas centros, pārtika un dzērienu rūpniecībā. To var izmantot visur, kur pieejama līdzena grīda, preču pārvietošanai, inventāra sakārtošanai, remonta darbu veikšanai, apgaismes lampu nomaiņai, tīrīšanas darbu veikšanai u.c.
Salīdzinot ar parastajām kāpnēm, COP1 ne tikai ietaupa laiku, novēršot nepieciešamību kāpt augšup un uz lejup, līdz ar to novēršost arī negadījumu riskus un iespējamos preču bojājumus.

Autoiekrāvēji

Elektriski darbināmi autoiekrāvēji

CLARK piedāvā elektriski darbināmus auitoiekrāvējus ar kravnesību no 1600 līdz 5000 kg. Izturīgie piedziņas motori garantē izcilu paātrinājumu un lielu pārvietošanās ātrumu. Tie ir apkārtējai videi draudzīgi, bet efektivitātes ziņā līdzinās ar dīzeļdzinēju darbināmiem autoiekrāvējiem. CLARK elektriskie iekrāvēji ir ideāli piemēroti lietošanai kā iekštelpās tā ārā, jebkuros laika apstākļos. Eletrokāru izmantošāna ievērojami samazina uzturēšanas izmaksas, salīdzinājumā ar iekšdedzes dzinējiem. Daudzas individuālas iespējas ļauj pielāgoties praktiski jebkuram uzdevumam visur, kur nepieciešams celt un pārvietot kravu.

Autoiekrāvēji ar dīzeļdzināju vai LPG

Izturīgs, jaudīgs un uzticams - tas ir CLARK auto iekrāvēja ar dīzeļa dzināju raksturojums. Neatkarīgi no tā, vai ir dīzeļdegvielas vai LPG autoiekrāvējs ar superelastīgām vai pneimatiskām riepām – tie pieejami ar celtspēju no 1 500 līdz 8 000 kg. Tie nodrošina ne tikai maksimālu uzticamību, bet arī augstu veiktspēju, ergonomiku un drošību. Zema izmešu līmeņa dīzeļdzinēji nodrošina gan jaudīgu, gan ekonomisku iekrāvēja darbību. CLARK iekšdedzes dzinēju aprīkoto iekrāvēju klāsts ir izstrādāts, lai apmierinātu visas vajadzības un budžetu. Atoiekrāvēji pierādījuši sevi loģistikā, ražošanā un noliktavās u.c.

Kompaktie LPG iekrāvēji

Ja nepieciešami īpaši kompakti iekrāvēji, tad CLARK LPG iekrāvēji ar pilngumijas riepām ir pareizā izvēle. Kompaktie auto iekrāvēji pieejamas ar celtspēju no 1500 līdz 7000 kg. Tiem raksturīgs ļoti mazs pagrieziena rādiuss un augsta veiktspēja. Ar gāzi darbināmi autoiekrāvēji ir ļoti izturīgi un uzticami, piemēroti intensīvam darbam. Ar papildu funkcijām iespējams nodrošināt tieši jūsu prasībām atbilstošu LPG autoiekrāvēju.