Par Groeneveld-BEKA

Groeneveld-BEKA piedāvā speciālus automātiskos eļļošanas risinājumus visa veida iekārtām visdažādākajos tirgus segmentos un industrijas nozarēs. Sākot no maza ekskavatora līdz lielākajām kravas automašīnām un celtniecības aprīkojumam. Izmantojot mūsu augstākās klases sistēmas, samazinās būtisko detaļu nolietojums, kā rezultātā tiek pagarināts kalpošanas laiks, samazināts dīkstāves laiks un samazinātas remonta un apkopes izmaksas, novērsts cilvēciskais faktors.

Groeneveld-BEKA

Groeneveld piegādā ideālu risinājumu jebkurai sistēmai un mašīnai. 45 gadu laikā Groeneveld ir pierādījis sevi kā uzticamu partneri.
Riteņu  iekrāvēji, ekskavatori un smagās piekabes nav iedomājamas bez Groeneveld eļļošanas sistēmām. Groeneveld eļļošanas, eļļas pārvaldības un drošības atbalsta sistēmas ir pielietojamas daudzās jomās.  Groenevelld automātiskās eļļošanas sistēmas ir lieliski piemērotas arī celtņu eļļošanai. Greensight ir universāli piemērojams: piemēram, tehniskās apkopes vilcienos, speciālos autokrāvējos tērauda rūpnīcās un ekskavatoros vilcienu vagonos.

Nevilcinieties sazināties ar mums, lai uzzinātu iespējas.

Pielietojuma jomas

 • Transports un loģistika
 • Ostu iekārtas un iekšējā loģistika
 • Rakšanas un celtniecības tehnika
 • Karjeru izstrāde
 • Mežizstrāde un kokapstrāde
 • Lauksaimniecība
 • Pārstrādes rūpniecba
 • Pārtikas rūpniecība

Kāpēc automātiskā eļļošana?

Automātiskā eļļošana ir efektīvāka nekā manuālā eļļošana, jo iekārtas, mašīnas vai transporta līdzekļa mezgli tiek eļļoti laikā, kad tie darbojas. Līdz ar to, smērviela labāk piekļūst eļļošanai paredzētajiem mezgliem. Turklāt, smērviela tiek uzklāta nelielos daudzumos, ar regulāru intervālu. Ap eļļošanai paredzēto punktu tiek izveidots smērvielu apvalks, kā rezultātā netīrumi un ūdens tiek atgrūsti un darba virsmas ir labāk pasargātas.

Tādējādi automātiskajai eļļošanai ir vairākas priekšrocības:

 • Ilgāks slīdvirsmu, gultņu, tapu un bukšu kalpošanas laiks
 • Zemākas remonta un uzturēšanas izmaksas
 • Palielinās mašīnas ekspluatācijas laiks
 • Augstāka produktivitāte
 • Augstāka atlikusī vērtība
 • Līdz 50% mazāks smērvielu patēriņš
 • Eļļošana tiek veikta mašīnas darbības laikā
 • Smērējot grūti sasniedzamās eļļošanas vietas, nav negadījumu iespējamības

Produkti

Vienas līnijas sistēmas


CompAlube - sistēma ir lielisks risinājums nelielam eļļošanas punktu skaitam, piemēram, vadāmo asu, iekraušanas celtņu vai kravas liftu eļļošanai. Vadības bloks, sūknis un dozēšanas ierīces ir integrētas kompaktā korpusā. Pateicoties praktiskajai un unikālajai kasetnes koncepcijai, smērvielas kārtridža nomaiņa prasīs maz laika. Kārtridžu var arī nomainīt, atrodoties ceļā. Tas sniedz lielas priekšrocības, īpaši nomas uzņēmumiem. Tas dod pārliecību, ka jebkurā laikā tiek izmantota smērviela ar pareizo specifikāciju. CompAlube - ideāls risinājums maksimāli 19 eļļošanas punktiem.

XS - ir ideāls risinājums zemes pārvietošanai un celtniecības aprīkojumam ar ierobežotu eļļošanas punktu skaitu, piemēram, mini ekskavatoriem un maziem riteņu iekrāvējiem. Pateicoties kompaktajam dizainam, sistēma derēs visiem lietojumiem. Vadības bloks, sūknis un dozēšanas ierīces ir integrētas kompaktā korpusā. Pateicoties unikālajai kārtridžu koncepcijai, smērvielu piepildīšana ir pagātne. Kārtridži ar speciālu smērvielu bezceļa apstākļos var nomainīt uz darba apstākļos. Priekšrocības, jo īpaši mašīnu nomas uzņēmumiem. Maksimāli 19 eļļošanas punkti.

SingleLine - automātiskajai eļļošanas sistēmai ir paralēla darbība, un tā ir piemērota līdz NLGI-0 smērvielai. SingleLine ir īpaši izstrādāts transportlīdzekļiem un mašīnām ar lielu skaitu eļļošanas punktu, piemēram, zemiem iekrāvējiem, šarnīrveida autobusiem, kravas automašīnām ar trumuļa bremzēm un piekabēm ar vadāmām asīm. Šī eļļošanas sistēma tiek izmantota visā pasaulē un nodrošina efektīvu un efektīvu eļļošanu.

Divu līnija sistēmas

Twin – Lieljaudas eļļošanas sistēma. Groeneveld divu līniju automātiskā eļļošanas sistēma ir izstrādāta visprasīgākajām vajadzībām. Pielietojama ar daudziem eļļošanas punktiem vai garu līniju garumu. Īpaši zemai vai augstai apkārtējās vides temperatūrai. Pateicoties unikālajām produktu īpašībām, Twin var piedāvāt lielas priekšrocības un lielisku ieguldījumu atdevi.

Twin XL - ir divu līniju automātiskā eļļošanas sistēma, kas piedāvā perfektu risinājumu automātiskai eļļošanai lielākām mašīnām, ko izmantopiemēram, zemes rakšanā (t.sk frontālajiem iekrāvējiem, ekskavatoriem), kuras strādā smagos darba apstākļos.

Daudz līniju eļļošanas sistēma

MultiLine AC - automātisko eļļošanas sistēma, kas paredzēta uzstādīšanai kravas automašīnās un piekabēs. Uzstādīšanu iespējams veikt saviem spēkiem. MultiLine maiņstrāvas komplektu var uzstādīt paši jūsu tehniķi. Jūs varat izvēlēties 1,25; 2 vai 3 litru rezervuāru. Ja visas eļļošanas vietas tiek ieeļļotas automātiski, apkopes intervāls un lietošanas laiks tiek ievērojami pagarināts. Tas padara MultiLine AC par gudru ieguldījumu darbības efektivitātes uzlabošanā.

MultiLine AXL - ļauj automātisko eļļošanu izmantot konveijera lentēm, gultņiem, ķēdēm un pārnesumiem. MultiLine AXL komplekti ir gatavi uzstādīšanai, un tos iespējams uzstādīt pašu spēkiem.

Progresīvās eļļošanas sistēmas

EcoPlus - automātiskā eļļošanas sistēma plašam pielietojumam, piemēram, maziem riteņu iekrāvējiem, mini ekskavatoriem un riteņu kompaktie krāvējiem. Sistēmu var izmantot arī iekrāvējiem, celtņiem vai kravas liftam, ostu un celtniecības aprīkojumam . Unikālā kasetnes koncepcija padara kasetnes nomaiņu īpaši vieglu, un tas nodrošinās, ka jūs vienmēr lietosit pareizas specifikācijas un kvalitātes smērvielas NLGI-2.

OnePlus - sistēma apvieno pārbaudīto progresīvās eļļošanas koncepciju ar modernu sūkni, kuru var viegli ieprogrammēt ar diviem slēdžiem. Tāpat kā visām Groeneveld atkārtoti uzpildāmajām eļļošanas sistēmām, arī OnePlus ir uzstādīta plāksne, kas nodrošina, ka rezervuārā esošās smērvielas nesaskaras ar ārējo gaisu. Tas novērš tauku oksidēšanu un tādējādi novecošanu. Turklāt kontrolplāksne uztur tvertnes sienu tīru, lai nodrošinātu, ka smērvielu līmenis vienmēr ir redzams. Smērvielu dozēšana nav atkarīga no viskozitātes un temperatūras, jo eļļošanas cikls ir balstīts uz faktisko apgriezienu skaitu, nevis uz laiku. Sūkņa iestatījumus var manuāli pielāgot, izmantojot daudzfunkcionālos slēdžus sūkņa korpusā.

TriPlus - TriPlus ir unikāla progresīvā eļļošanas sistēma, kas piedāvā trīs neatkarīgi darbināmas līnijas. Tas ir labākais risinājums mašīnām un transportlīdzekļiem, kuriem ir dažādas sastāvdaļas, kurām nepieciešama atšķirīga eļļošana, piemēram, riteņu ekskavatori, cementa sūkņi vai maisītāji un ekskavatori-iekrāvēji.

BreakAlube - Automātiska eļļošanas sistēma atskaldāmajiem āmuriem. Atskaldāmie āmuri tiek izmantoti ekstremālos apstākļos, tāpēc tiem nepieciešama bieža un atbilstoša eļļošana, lai novērstu priekšlaicīgu nodilumu un smagus bojājumus, kas rodas berzes un augstas temperatūras ietekmē. BreakAlube ir īpaši izstrādāts šim nolūkam. Šī eļļošanas sistēma spēj tikt galā ar atskaldāmā āmura ārkārtējiem ekspluatācijas apstākļiem, garantējot augstu ekspluatācijas uzticamību un ilgu kalpošanas laiku.

Iekšējā transporta drošības sistēma

Greensight - Šķēršļu atklāšanas sistēma Ar nosaukumu Greensight Groeneveld piedāvā ultraskaņas šķēršļu atklāšanas sistēmu, kameru sistēmu vai abu apvienojumu. Ultraskaņas izmantošana ļauj sistēmai ļoti precīzi noteikt šķēršļus iepriekš iestatītās drošības zonās. Sistēmu var paplašināt, izmantojot sensorus transportlīdzekļa vai mašīnas sānos vai augšpusē. Tiklīdz tiek atklāts kāds priekšmets vai persona, sistēma brīdina vadītāju vai operatoru ar skaņas signālu. Izmantojot izvēles viedo trauksmi, tiks brīdināts arī cilvēks, kurš atrodas drošības zonā.