Götene Ufo AB

Götene Ufo AB ir ir dibināta 1953. gadā. Tā nodarbojās ar augstas stiprības strukturālā tērauda metināšanu un apstrādi. Galvenie produkti dažāda veida aprīkojums frontālajiem iekrāvējiem un ekskavatoriem. Piedāvājam kā jaunus, tā lietotus, atjaunotus produktus.

Vispārējas nozīmes kauss 

Stipra, stabila struktūra. Paredzēts smagam darbam, lielām slodzēm, efektīvai iekraušanai un izkraušanai bez materiālu izbiršanas. 

Pieejami izmēri no 1,3 m3 līdz 8,5 m3.

Var aprīkot ar pieskrūvējamu maināmo pretnodiluma nazi.
Piedāvājumā trapecveida kausi, kā arī ar pastiprinātu apakšējo un aizmugurējo daļu.
Ir iespēja izgatavot kausu atbilstoši konkrētai nepieciešamībai.

Augstās izbēršanas kauss

Augstās izbēršanas kauss viegliem materiāliem.
UFO augstas izgāztuves kausi paredzēti materiāliem ar blīvumur no 800 līdz 1000 kg / m3 (šķeldas, zāģu skaidas, kūdra, ogles utt.). 

Pieejami kausi ar tilpumu 2,5–20 m³.

Kausa cilindri atrodas sānu plaknēs, kas nodrošina kausa konstrukcijas stabilitāti. Tas sniedz arī vairākas priekšrocības, jo kausa iekšpusē nav izvirzītu daļu. Kausu iespējams pilnībā iztukšot, neatkarīgi no materiāla, kā arī uzlabojas materiāla iegrābšana. Kausa forma palielina arī izkraušanas augstumu par aptuveni 1500 mm. Kausa darba mala nostiprināta ar maināmu pretnodiluma materiālu.

Kausi birstošām kravām

Noslēdzams kauss viegli birstošu materiālu transportēšanai un kraušanai (lapas, salmi, kompsts, zari, u.c.) Pieejams dažādās versijās atkarībā no prasībām. 

Pieejami kausi ar tilpumu no 1,5 m3 līdz 8,0 m3.

Apaļkoku satvērējs

Konstrurēts un paredzēts apaļkoku transportēšanai. 

Pieejami ar izmēriem no 1,4 m2 līdz 4,5 m2 kausa šķērsgriezumā.

Piemēroti darbam ar frontālajiem iekrāvējioem ar kopējo svaru no 10 līdz 40 tonnām. 

Var aprīkot ar papildu hidraulisko apaļkoku piespiedēju/izstūmēju (nepieciešama papildu hidrauliskā funkcija vai papildus vārsts).

Nomaināmas dakšu galu dilstošās daļas,  kā standarta aprīkojums.

Pieejami divu veidu satvērēji:

  • šķirošanai un
  • izkraušanai no auto transporta.

Ātrie savienotāji

UFO ātrie savienojumi ir uzticami un droši ekspluatācijā. Pieejamas plašā sortimentā. Konstrukcija nodrošina vadītājam optimālu redzamību, jo īpaši, kad tiek mainīts aprīkojums. 

UFO ātrie savienotāji ir pieejami lielākajai daļai riteņu iekrāvēju.

Mehāniski vai hidrauliski regulējamas palešu dakšas. Hidrauliskā regulēšana nozīmē, ka dakšas ir ātri un viegli regulējamas no vadītāja kabīnes. Īpaši izturīgs stiprinājums ar celtspēju no 2,6 līdz 9,9 tonnām. Rāmja konstrukcija nodrošina labu redzamību, padarot kravas pārvietošanu, iekraušanu un izkraušanu ērtu un drošu. Hidrauliski regulājamajām dakšām cilindri izvietoti augšējā rāmja elementā, kur tie ir labi aizsargāti. Vārstā iebūvētās droseles novērš kustību uz sāniem. Dakšu sānu nobīde pieejama kā opcija.

Hidrauliski darbināms smilts, sāls, minerālmeslu kaisīšanas un izkliedēšans kauss. Iekraušana, transportēšana un sijāšana vienotā plūsmā bez papildus operācijām. Viss ērti kontrolējams no vadītāja kabīnes.
Kausa daarbības pamatā ir padeves rullītis ar vibrējošām plāksnēm, kas sašķeļ visus sasalušos gabaliņus un novērš materiāla iestrēgšanu vai tukšumu veidošanos. Veltņus darbina jaudīgs hidrauliskais motors, un pārklājumu regulē ar regulējamu plūsmas kontroles vārstu.
Pieejams izmēros no 0,8 līdz 3,5 m3.

“Eslöv” var saukt par savu kausu, jo tas ir tiek speciāli izveidots un modificēts, lai atbilstu katra konkrēta darba specifikai un prasībām. Protams, tiek ņemti vērā mašīnu ražotāju ieteikumi un rekomendācijas.
Pieejamas gan klinšu, granīta, gan grants kausu versijas. Tilpumi no 2,3 līdz 9,5 m3. Platums no 2650 līdz 4450 mm. Komplektā iespējama gan ātrā sakabe, gan tieša pievienošana. Augstas kvalitātes materiāli! Pārbaudīts dizains, kas gadu gaitā ir saņēmuši daudz uzslavu.

Pieejams plašs aprīkojuma klāsts ekskavatoriem. 

Izlīdzināšanas kausi ar vertikāliem hidrauliskajiem cilindriem.
Pieejams izmēros no 1190 līdz 3050 litriem. Īpaši izturīgs dizains ar Hardox arī mazajiem modeļiem. Regulējams 40 grādu slīpumā. Pieejams standarta vai HD versijās.

Augstas kvalitātes šķirošanas kauss ar 500 HB tērauda sekcijām. Pēc izvēles ir pieejamas profilētas griešanas malas. Kauss tiek pielāgots atbilstoši klientu prasībām.

Grāvju rakšanas kausi. Pieejams arī ar leņķa regulējamiem cilindriem. Stabila konstrukcija.


Dziļais rakšanas kauss. Izturīgi kausi no 670 līdz 6000 litriem. Plašs standarta piedāvājums, bet produkti tiek arī pielāgoti klientu prasībām. Ir daudz dažādu piederumu veidu, piemēram, papēža apvalki, sānu griezēja apvalki, gropera stieņi utt. Kausi standartaprīkojumā ir ar zobiem, bet ir pieejami arī ar asmeņiem vai griezējiem uz priekšu. 30 grādu virsas leņķis.

Spēcīgs un izturīgs asfalta griezējs! Ritenis izgatavots no Hardox 450. Izturīga ass un bukses.
Pieejams ar 400 vai 500 mm riteni.